انتخابات شهرستان شاهین شهر برخوار و میمه

پایگاه تحلیلی خبری انتخابات

آیا حسینعلی حاجی نماینده مشائی در شهرستان است؟


طی روزهای اخیر موجی از استعفا فرمانداران در سطح کشور مشاهده میشود،موجی که به نظر بسیاری از کارشناسان نشان از فعالیت جریان انحرافی دارد.ولی آیا منتسب کردن تمامی فرمانداران مستعفی به مشائی صحیح است؟مسلماً نه.اگر نگاهی به برگزاری انتخابات طی چند سال گذشته داشته باشیم متوجه میشویم که استعفا فرمانداران برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی کاملاً امری عادی و مورد قبول بوده است اما در این دوره به دلیل قدرت گرفتن جریان نزدیک به دولت و وزارت کشور هرگونه استعفا فرمانداران و حتی شهرداران را بدون هرگونه سند و مدرک منتسب به جریان انحرافی میکنند در حالی که بسیاری از فرمانداران کاملاً افراد همسو با نظام و ولایت فقیه هستند.

اما در مورد آقای حسینعلی حاجی فرماندار مستعفی کاشان که خود را برای حضور در صحنه انتخابات در شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار آماده میکند ذکر دو نکته ضروری است:
1-آقای حاجی سابقاً یکی از فرماندهان سپاه بوده اند که بعد از طی سلسله مراتب به عنوان فرماندار کاشان برگزیده شدند.مسلماً حضور ایشان در حد فرماندهی سپاه میتواند یکی از نکاتی باشد که  عدم رابطه ایشان را با جریان های منحرف و نفاق کاملاً روشن میکند.یقیناً سپاه فرماندهانی را انتخاب نخواهد کرد که همسو با نظام و ولایت فقیه نباشند.
2-آقای حاجی دارای سبقه بسیار روشن و شفاف است.ایشان در مدت بیش از پنج سال فرمانداری شهرستان بزرگی مانند کاشان هیچگاه اظهارات جنجال برانگیز نداشته اند و همواره در بین مردم(علی رغم این که مدیری غیر بومی محسوب میشد) به سخت کوشی،ساده زیستی،ولایی بودن و ... شناخته میشد.
اما همه این مسائل باعث نخواهد شد که مردم فهیم و با بصیرت شاهین شهر ، میمه و برخوار بدون تحقیق و آگاهی دست به انتخاب بزنند.با توجه به حضور آقای حسینی در صحنه انتخابات مسلماً رقابت جالبی بین این دو خواهد بود.

+ نوشته شده در  شنبه سوم دی ۱۳۹۰ساعت 18:30  توسط ا م ک  |